Poszukuję współpracownika

Edukacja medyczna w Polsce kuleje. Kuleje też służba zdrowia i od wielu lat zastanawiam się, co ja mógłbym z tym zrobić, jako lekarz niezwiązany z żadną kliniką. Wymyśliłem więc, że z pomocą internetu dotrę do jak największej ilości osób z wartościowymi treściami medycznymi, które pomogą poprawiać jakość opieki nad pacjentami w Polsce.

Chciałbym dotrzeć do studentów kierunków medycznych i pomóc im odróżnić rzeczy ważne od bzdur i pomóc im uczyć się efektywnie, żeby jak najwięcej czasu mieli na naukę tych pierwszych.

Chciałbym też dotrzeć do lekarzy i pomóc im nie tylko z podstawami na początku kariery, ale też w sytuacjach na styku z innymi specjalizacjami, gdzie potrzebna jest wiedza spoza własnej dziedziny i umiejętności komunikacji.

Zależy mi też na docieraniu do pacjentów i przekazywaniu im wiedzy medycznej, która pomoże im w poradzeniu sobie zarówno w przypadku przewlekłych dolegliwości jak i nagłych sytuacji.

No i na koniec zależy mi żebyśmy nauczyli się wszyscy ze sobą rozmawiać, z empatią i wyrozumiałością, pamiętając, że wszyscy gramy do jednej bramki.

Jak widać jest to dosyć… ambitna agenda, z którą nie poradzę sobie sam.

W chwili obecnej potrzebuję osoby, która publikowałaby produkowane przeze mnie treści na większości popularnych platform takich jak TikTok, Youtube, LinkedIn, Facebook czy Instagram. Ta część roboty nie jest zbyt kreatywna, ale zabiera mi sporo cennego czasu.

Poza tym jestem w trakcie ulepszania kursu on-line dla studentów Ratownictwa Medycznego i aktualnie potrzebuję pomocy z jego technicznym ulepszeniem oraz konwersją wytycznych ERC z 2021 roku na zamknięte pytania na platformie Moodle.

Te dwa zadania są dla mnie teraz pilne i konieczne, ale zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze ogrom innych wyzwań, z którymi będę potrzebował pomocy w przyszłości. Marzą mi się wywiady, także zagraniczne, spotkania na żywo, konferencje, kursy, szkolenia praktyczne i wszystko, co będzie potrzebne do osiągnięcia celów strategicznych.

Osoba, która chciała by ze mną współpracować miałaby jako obowiązki publikacje treści i produkcję pytań. Dodatkowe zadania zależałyby od jej chęci i tempa rozwoju pozostałych przedsięwzięć. Teoretyczne pole do rozwoju jest ogromne, rzeczywistość zweryfikuje możliwości praktyczne

Postów jest kilka dziennie i nie ma wielkiego pośpiechu z ich publikacją na wszystkich platformach, kilka dni poślizgu nie zrobi różnicy. Kurs dla ratowników już jest i pierwsze zadanie to przerobienie wszystkich pytań otwartych na zamknięte, a następnie włączenie w jego zakres całych wytycznych ERC 2021. Na to czas jest do lutego.

Daj mi znać na maila krzysztof.wernicki@gmail.com, czy taka praca Ci odpowiada i jakie pieniądze odpowiadałyby Ci za podstawowy zakres obowiązków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *